שיעור מדיטציה שבועי בפרדס חנה

שיעור חווייתי שבועי ללימוד ותרגול מדיטציה. ללא גישות, חוקים והגדרות, המפגשים בנויים להפגיש כל אחד ואחת עם המהות המדיטטיבית האישית שלו. עם מה שנכון לו.

 

כל מפגש עוסק בהיבט/נושא אחר. לפעמים נעסוק בהיבטים רגשיים - שחרור רגשות קשים, פיתוח חוסן רגשי, תחושת משמעות, שלווה פנימית אמיתית. לפעמים בהיבטים כגון הקלה ובהירות בקבלת החלטות ובחירות, פיתוח קשב לקול הפנימי והאינטואיציה, איך לפעול מתוך מצב מודעות גבוה כדי לעשות בחירות שיהיו לטובתנו ארוכת הטווח, ללמוד להקשיב ולסמוך על הקול הפנימי, ועוד.

 

כל מפגש עומד בפני עצמו וניתן להגיע למפגש בודד אך מי שיבחר להגיע כל שבוע יעמיק באיכות המתמשכת שתירקם בין כל המפגשים; ללמוד להכיר את עצמך לעומק, החל מאיזה סוג מדיטציה מתאימה לך בכל סיטואציה ועד מה הייעוד שלך.  מהגדלת הקבלה ואהבה עצמית ועד זיהוי העוצמות/המתנות הייחודיות שלך.  מה באמת נכון לך, איפה את.ה אמיתי עם עצמך ואיפה פחות. אני מלמד היכרות אינטימית עם המקום הזה בתוכך. איך למצוא את הדרך הכי נכונה עבורך לתרגל. הבנה ותרגול כזה מביאים מניסיוני לכך שלא רק שלא תצטרך להכריח את עצמך אלא תשתוקק לפנות זמן ביום שלך למדיטציה.

 

המפגשים מתאימים למתחילים ולמנוסים, כל אחד יפגוש את הדברים על פי ניסיונו. כל המדיטציות מונחות בקצב ברור ואיטי ואינן ארוכות מדי למתחילים. הדגש הוא על התנסות והכרות עם סוג המדיטציה והנושא בו היא תומכת בכל מפגש, כנושא להתבוננות לכל השבוע. 

 

 

לא חובה לשבת על כרית מדיטציה על הרצפה. ניתן לשבת על כיסא או להישען על קיר.

 

 

קצת אודותי

 

מטפל רגשי ומנחה סדנאות ריפוי עם דגש על הקשר בין בריאות לבין התפתחות והגשמה עצמיים.

 

פיתחתי את גישת "לטובתי" המלמדת ללמוד ולהשתחרר מקשיי העבר ולבסס בחירה עמוקה לעתיד מיטיב.

 

אני לומד, מלמד, מתרגל ומטפל בעזרת מדיטציה מעל 20 שנה. במשך השנים נשרו הרבה מהנוקשות, הטכניקות, המלל והפילוסופיה ומה שנותר הוא הפשטות היפהפייה של המדיטציה, והתוצאות שלה.

 

 

 

כרטיסים בעלות 40 ש"ח למפגש בתשלום מראש - תשלום מאובטח בקישור הבא:

https://www.funzing.com/sd/WF1cKH

 

במפגש עצמו ניתן לשלם במזומן בלבד אך בבקשה להביא סכום מדויק

בקרוב אפרסם בדף זה מדיטציות יחודיות לתרגול עצמי. לקבלת עדכון שמתפרסמות  מדיטציות חדשות רצוי להרשם למטה

​© 2020 כל הזכויות שמורות דורון אררה | פרדס חנה כרכור |  054-5243360 | derera@gmail.com