גישת לטובתי

 

אז מה זה לטובתי?

גישה פשוטה, אנושית ויומיומית להתקרב לעצמך. ללמוד לשמוע את ההנחיה הפנימית המיטיבה ולראות היבט נוסף בעולמך הפנימי והחיצוני. זוהי תנועה ממקום תודעתי אשם ומאשים אל עבר הוויה הרואה כיצד כל בחירה, מפגש וסיטואציה בחייך באים לרפא אותך ולכוון אותך.

 

פה ובדף הפייסבוק שלי אני משתף מגוון שיטות וכלים פשוטים אך יעילים מאד, המשתלבים בתוך החיים והיום יום. כלים שיובילו אתכם לפגוש ולשחרר, בחיוך, התנגדויות ומחסומים שמונעים מכם להסכים להתנהל בעוצמה וברכות עם עצמכם.

תרגול הגישה משלב תרגילי התבוננות ומיינדפולנס ממוקדי מטרה בתוך היום יום, המסייעים לזהות את הדפוסים והמחשבות האוטומטיים שמנהלים אותנו. מדיטציות קצרות ופשוטות להעצמת היכולת לשמוע את הקול הפנימי הייחודי שלנו. וכלים לטיפול עצמי העוזרים לשחרר את החסמים שאנחנו שמים לעצמנו.

 

אם הגישה מהדהדת בכם ואתם מרגישים כמה שמחה ובטחון עצמי היא יכולה להביא לחייכם אבל פוגשים קושי או כאב ומעוניינים בתמיכה אישית אתם מוזמנים למפגשי טיפול רגשי אישי או טיפול משפחתי אצלי בקליניקה.

מה תרוויחו מזה?הערכה עצמית גבוהה יותר, תחושת משמעות ומטרה, הכרה עמוקה בצרכים העמוקים שלכם ויכולת לתקשר אותם בפשטות. חיים עם פחות חרדה, מתח ומאמץ.