מפגשים אישיים בגישת "לטובתי" ולמה זה לא רק טיפול רגשי

 

מרגישים תקועים במעגל סגור ומותשים מהעיסוק הבלתי נגמר בסימפטומים, בקשיים ובניסיון לפתור אותם?

אני מציע טיפול רגשי קצר מועד המשלב את הרגישות של טיפול רגשי, העומק של ליווי רוחני והאפקטיביות של הכלים מעולם האימון (קואצ'ינג).

להבדיל מאימון נטו, לא נחפש איך לעקוף את המחסומים שלנו, אלא נפגוש ונתייחס באהבה לקשיים הרגשיים שחסמו אותך עד היום ואפילו נמנף אותם לטובתך כך שיעצימו אותך במקום שיחלישו. נראה כיצד כל הקשיים והמהמורות בבדרך דייקו את מסלול החיים שלך והובילו אותך בדיוק לנקודה שבה את/ה נמצאים היום.

תהליך זה הוא תמצית של הרבה שנות עבודה בקליניקה, במהלכן נוכחתי שבהרבה מקרים השינויים העמוקים נעשים דווקא כשאנחנו בוחרים להתמקד בלגלות מה אנחנו כן רוצים לעומת ההתמקדות במה חוסם אותנו.

המטרה מבחינתי היא להשיב לאנשים את העוצמה הפנימית שלהם, לתמוך וללמד כלים לטיפול עצמי, כדי לעזור להם להתחיל לנתב את החיים שלהם לכיוון שהם רוצים, ולפעמים גם לגלות מהו. לחדד מהם הדברים החשובים לך באמת ומתוך כך תצוץ בהירות גדולה לגבי עצמך ומטרותיך העמוקות בחיים והתלהבות ועוצמה פנימית שתיתן את הכוח להניע את החיים, על כל היבטיהם, לכל כיוון שתבחרו.

סדרת המפגשים הללו לא תהיה טיול מודרך עם מסלול מוגדר ותחנות ידועות בדרך ליעד מוגדר אלא יותר כמו מסע גילוי של ארץ חדשה-ישנה. המסע הזה דורש אומץ ונחישות.

אני כאן בשבילך 💜

דורון 0545-243360