​הקשר בין סימפטומים פיזיים ורגשות שליליים ידוע ורבות כבר נכתב אודותיו (אפשר לקרוא קצת כאן) ולא ארחיב עליו. רק אציין שהדגש בתהליך אצלי הוא לזהות, להכיר ולהכיל דפוסים רגשיים שליליים ואמונות מחלישות הקיימים אצלך שההתעלמות מהם מתבטאת בסופו של דבר בקשיים רגשיים ופיזיים.

בקליניקה, אני משלב בין מפגשי שיחה, מגע ועבודה אנרגטית, לפי הצורך (כל גישה ויתרונותיה) והעדפות המטופל. מבחינתי השילוב הזה יוצר מענה רחב למגוון הקשיים שעולים.

לדוגמא, לפעמים הכאב כל כך גדול שכשאנו פוגשים אותו בטיפול נעתקת נשמתנו, אנחנו מוצפים רגשית ופשוט לא מסוגלים לדבר ולראותו בבהירות. במקרה כזה, דווקא טיפול ברפלקסולוגיה רגשית תיצור שקט ויציבות פנימיים ותאפשר מפגש עדין מעבר למילים עם הכאב. מפגש מסוג זה יאפשר יתחיל תהליך קבלה וצמיחה מתוך הפצע הזה.

אבל,

יש אנשים המעדיפים טיפול עם מעט מאוד שיחה. זאת אומרת טיפול במגע, טיפול אנרגטי או שילוב של שניהם. אנשים אלו מעדיפים מפגשים המאפשרים להם לחוות ולהתבונן בשקט בדברים שעולים בזמן הטיפול ואז לחזור הביתה לבחון ולעכל בעצמם את מה שעלה, שהשתחרר. להפנים את הצעד שנעשה בדרך לשינוי לטובה ולחזור שבוע לאחר מכן לצעד הבא.

לעומתם יש את אלה המעדיפים בעיקר שיחה. בשבילם הצורך לתמלל את הדברים כלפי מישהו אחר, אוהד, יוצר בהירות והבנה פנימית. ההתעסקות הוורבלית, ניתוח, בחינה, דיאלוג והשיקוף שהם מקבלים בטיפול מאפשר להם לבחון את הדברים מכמה זוויות ולבדוק פרשנויות שונות ולשמוע את עצמם אומרים בקול רם דברים שלפעמים הם רק ידעו אינטואיטיבית. בשביל אנשים אלו טיפול עם מעט מאד שיחה יוצר חוסר שקט ותסכול.

חשוב לזכור שאני פה לתמוך בתהליך הריפוי והצמיחה שלך. אם מניסיונך ברור לך שאתה מעדיף סוג מסוים של עבודה: יותר שקטה או יותר שיחה, זו העדפה לגיטימית לגמרי ואשמח מאוד אם תשתפו אותי ואתאים את התהליך לצרכים שלך.

אני מזמין אתכם באהבה רבה למפגשים שיובילו ליותר קלילות ושמחה בחיים, ולקבלה עצמית עמוקה יותר. אשר תבוא לידי ביטוי בכל מישורי החיים, רגשי, זוגי, כלכלי, חברתי, מקצועי, וכמובן משפחתי.

דורון 💜

054-5243360

ניקוי אנרגטי רגשי.jpg

ניקוי אנרגטי רגשי

שיטת טיפול אנרגטית המאפשרת לאבחן ולשחרר את הסיבות העמוקות של הקשיים הפיזיים והנפשיים שלנו. התוצאה היא הקלה מהירה ועמוקה מאוד של סימפטומים פיזיים, רגשיים ומנטליים

בדומה לטכניקות טיפול אנרגטיות אחרות, כמו הילינג או רייקי, ניקוי אנרגטי-רגשי שואף להחזיר את הגוף למצבו הטבעי, מצב של בריאות בכל המובנים. מצב של איזון עמוק ומדויק, בו אנו חווים התרחבות של הלב והתודעה ומרגישים נינוחים, אופטימיים ומלאי מרץ. שחרור הכיווץ והחזרה למצב הטבעי משפיעים בכל הרמות: על תפקודי הגוף, על הרגשות, המחשבות ועל הדינמיקות והדפוסים שמנהלים אותנו.

 

היתרון הגדול של שיטת טיפול זו הוא האבחון המעמיק המאפשר להביא אל פני השטח את הדפוסים הרגשיים המחלישים והאמונות המעכבות היושבים בבסיסה של הבעיה. הדרך הפשוטה בה מציג האבחון את מקור הקושי עוזרת מאד להבין איפה התחיל הקושי שכיום צף אל פני השטח ולהורים להבין מה הילד בעצם חווה מנקודת המבט שלו ואיפה זה פוגש את הקשיים שלהם.

הכנת תמציות פרחי באך

הזמנת תמציות פרחי באך

כיום הטיפול בפרחי באך אצלי הוא חלק מטיפול רחב יותר. אבל אני שמח להכין תמציות אישיות ותמציות נוסחאות מצבים נפוצים.

אם רכשתם ממני בעבר או אתם יודעים מה אתם מחפשים שלחו לי מייל או וואטסאפ ואכין לכם בשמחה.

​​מחיר כל הנוסחאות המורכבות הוא 70ש"ח + 15 ש"ח משלוח בדאר רשום בארץ (ניתן לאסוף עצמאית אצלי בכרכור)

טיפול רגשי משפחתי.jpg

טיפול רגשי בילדים (והורים)

גישת הטיפול שלי מתייחסת למשפחה כאל יחידה אחת העושה יחד עבודת התפתחות וגדילה רגשית ורוחנית. לרוב קורה שהקושי שהילדים חווים הוא אמנם זה שהביא את ההורים לטיפול אך כמעט מיד נראה איך בעצם הילדים (במיוחד כאשר הם מתחת לגיל 12) רק מגיבים לדפוסים רגשיים מחלישים המתקיימים במשפחה.

תפקידו של הטיפול המשפחתי אינו רק לפתור את הבעיה ולהיפטר ממנה. אני מאמין שכל קושי שצץ בדינמיקה המשפחתית בא לדייק ולהעצים אותנו. כאשר נסכים לראות את הקושי גם כמתנה, מיטיבה ומדויקת, ונלמד איך לקבל אותה בברכה, נוכל לשמוע את השיעור המעצים והמשחרר שהקושי מביא אתו.

קשיים אלו, כאשר הם מטופלים, מעמיקים את התקשורת בין כל בני המשפחה ומגדילים את הקרבה ואת האהבה ללא תנאי.

הבחירה להיות הורה היא בעיני הבחירה העוצמתית ביותר במחויבות שלנו להתפתחות אישית. אנו מגשימים חוזה נשמתי לפתור יחד אמונות מאוד עמוקות, להזכיר אחד לשני את העוצמות הפנימיות שאולי שכחנו ולתמוך אחד בשני מתוך מחויבות הדדית להתפתחות.

טפיול רגשי בגישת לטובתי

מפגשים אישיים בגישת "לטובתי"

מרגישים תקועים במעגל סגור ומותשים מהעיסוק הבלתי נגמר בסימפטומים, בקשיים ובניסיון לפתור אותם?

אני מציע תהליך קצר מועד המשלב את התמיכה של טיפול רגשי, העומק של ליווי רוחני והאפקטיביות של הכלים מעולם האימון (קואצ'ינג).

להבדיל מאימון נטו, לא נחפש איך לעקוף את המחסומים שלנו, אלא נפגוש ונתייחס באהבה לקשיים הרגשיים שחסמו אותך עד היום ואפילו נמנף אותם לטובתך כך שיעצימו אותך במקום שיחלישו. נראה כיצד כל הקשיים והמהמורות בדרך דייקו את מסלול החיים שלך והובילו אותך בדיוק לנקודה שבה את/ה נמצאים היום.

emotional reflexology.jpg

רפלקסולוגיה רגשית

מגע היא שפה המתקשרת עם החלקים הפחות מודעים שלנו. מגע קשוב ומיומן, במיוחד בכפות הרגליים, מתקשר עם החלקים הרגשיים, העמוקים שלנו ומעביר לגוף מסר פשוט: הכל בסדר. אפשר לנשום, להרפות, להפסיק לעמוד על המשמר ופשוט להיות ברגע. לאורך הזמן, המסר הזה מוטמע בגוף לא דרך הערוצים המודעים, אלא דרך תהודה שקטה ועמוק הויוצרת  תחושת ביטחון פנימי. ביטחון זה מאפשר מפגש אופטימי ומשחרר עם ההוויה הפנימית שלנו האוצרת בתוכה את כל טווח החוויות שלנו.