טיפול אנרגטי רגשי

אין דבר מייסר יותר מלהחזיק בבטן סיפור שלא סיפרת, מאיה אנג'לו     

 

כמה זמן את כבר מרגישה שאת לא במקום שאת באמת רוצה להיות בו?  כמה זמן אתה מרגיש שהחיים נועדו להיות הרבה יותר מכפי שהם כרגע? יותר שפע, יותר סיפוק, יותר אושר, יותר אינטימיות, יותר... ? לפעמים אפילו לא ברור בדיוק מה. אבל יש בהירות גדולה לגבי חוסר הנוחות שזה מסב.

 

ייתכן שאתם שם כבר כל כך הרבה זמן שזה כבר לא חוסר נוחות אלא ממש צעקה פנימית (זה עשוי להתבטא בדיכאון מינורי ומתמשך או אקוטי, ייאוש, כעס, תחושת חוסר ערך ועוד). קול בתוככם כבר זועק ומתחיל להיות לכם ברור שככה אתם כבר לא רוצים יותר.

 

גישת הטיפול שלי מדגישה העצמה אישית והיכרות עצמית עמוקה, המובילה לקבלה והתמסרות לייחוד שלך, אותו באת להביא לעולם.

מנסיוני הרבה מאוד מהקשיים שאנשים חווים במהלך חייהם קשורים בקושי לקבל לעומק את הייחוד שלהם ולהסכים לחיות אותו. בהתחלה נרגיש איזשהו חוסר נוחות קל או חוסר שקט מציק ברקע. אם לא נעצור רגע ונבדוק את מקור חוסר הנוחות, תתחיל העצמה של הסימפטומים ה"קלים" ובנוסף לחוסר השקט תתחלנה להופיע מועקות רגשיות כאלה ואחרות. כפי שאתם ודאי מנחשים, התעלמות ממצוקות רגשיות תביא עם הזמן סימפטומים פיזיים כמו כאבי ראש, מיגרנות, בעיות עיכול, כאבי גב ועוד ועוד. ככה זה מתגלגל בתוכנו.

 

התעוררות הקול הפנימי הזה מעלה הרבה פעמים גם תחושת חוסר אונים. לעתים אי אפשר לשים את האצבע על גורם חיצוני למצוקה. גם הסביבה שלך עלולה לשקף לך את זה במשפטים כמו "מה את עצובה, הרי לא חסר לך כלום בחיים", או "למה אתה עייף כל הזמן, הלוואי עלי החיים שלך".

 

המפגש עם חוסר האונים, המצוקות הרגשיות, הכאבים והפחדים שעולים הוא בדיוק המקום לקבל תמיכה חיצונית. מטרת התמיכה היא לא להציל אותך ולא להגיד לך מה לעשות. המטרה היא להזכיר לך את העוצמה הפנימית שקיימת בך ולסייע לך לדבוק בה ללא פחד.

 

מתוך עבודה עם שורש הקושי יחל תהליך של התפוגגות הסימפטומים, שכל תכליתם הינה רק לעורר ולכוון אותנו.

 

 טיפול רגשי תודעתי

במהלך הטיפול נכיר את האמונות המגבילות והמקטינות הקיימות מתחת לפני השטח ומנהלות אותנו. נחקור ונלמד התבוננות שלמה יותר על חיינו. למשל, איך המשברים שחווינו בחיים תמכו בנו והרסו את מה שעיכב אותנו.

 

במפגש אני מלמד איך לשים קץ למלחמת ההתשה הפנימית ולהפסיק לתת לפחדים לנהל אותנו, איך לקחת את החולשות ולהתמיר אותן לעוצמה שמחברת אותך לכוח האמיתי שלך. איך לקחת שליטה מלאה על האופן שבו את/ה חושב, מרגיש ופועל בעולם, ובמקום להיסחף שוב ושוב בלופ, להתחיל ליצור את החיים שבאמת נועדת לחיות - חיי שלום אמיתיים עם עצמך בכל מישורי החיים, רגשי, זוגי, כלכלי, חברתי, מקצועי, הורי ועוד.

 

אמנם למדתי לאורך השנים הרבה גישות, כלים וטכניקות אבל אני לא באמת יכול לתת לך תשובות או לפתור עבורך את הקשיים. אני כן יכול להיות קול אוהב ואוהד, לתמוך, ללוות ולשקף. וללמד אותך כלים שיסייעו לך לפתח פרספקטיבה שדרכה תראה את עצמך ממקום בהיר יותר.

 

 לתהליך ההעמקה הזה בעצמנו אני קורא מודעות מרפאה.

 

 

הכלים שבהם אני עושה שימוש בקליניקה הם פסיכותרפיה הוליסטית רוחנית, ניקוי אנרגטי רגשי, רפלקסולוגיה גופנית-רגשית, מדיטציה ומיינדפולנס בדגש טיפולי, רגרסיה (המסע), דמיון מודרך, פרחי באך, טכניקה מטמורפית ואבחון מפות רגישות ועוד

 

אני מזמין אתכם לפגוש את עצמכם.

 

באהבה

 

דורון

צורת העבודה היעילה ביותר היא מפגשים אחד על אחד אצלי בקליניקה, בפרדס חנה. ניתן לערוך גם מפגשים בסקייפ או בטלפון.

הקליניקה נמצאת בתוך המתחם הנעים של אורוות האמנים בפרדס חנה . יש חניון גדול וחינמי והמתחם נגיש מאד בתחבורה ציבורית

לקביעת פגישת היכרות התקשרו או שלחו לי הודעה 054-524-3360 (עדיף וואטסאפ כי לא יכול לענות תוך כדי טיפולים). ניתן גם לשלוח מייל ל derera@gmail.com