מטפל רגשי, מורה למדיטציה ומיינדפולנס בגישת מודעות עצמית אוהבת ככלי לריפוי רגשי ולהתפתחות עצמית. מנחה סדנאות, הרצאות וקורסים להתפתחות אישית ולתמיכה במסע הגילוי העצמי. מלווה משפחות ויחידים בהתמרת קשיים לעוצמות, גדילה ושחרור. מפתח גישת 'לטובתי', המתבוננת בעולם ובקשיים הנקרים בחייו של אדם כמתנות לגדילה והתפתחות.

דורון אררה.jpeg

במהלך שנות העבודה שלי, תוך ליווי יום יומי קרוב ואינטימי של אנשים ומשפחות בתקופות שינוי מאתגרות, התחלתי לראות שרוב הזמן אני חוזר על עצמי, במובן שישנו מכנה משותף עמוק בין המפגשים. התחלתי לראות ולהבין שיש משהו שעבורו אנשים באים דווקא אלי, לשמוע ולהיזכר בו. לקח לי הרבה זמן להבין מה זה המשהו הזה.

גישת הטיפול שלי תמיד הדגישה העצמה אישית והיכרות עצמית עמוקה ככלים לא רק להתמודד עם הקושי שאיתו מגיעים לטיפול אלא ככלים להבנת קשיים אחרים בחיים. ולחיזוק היכולת לראות את הבחירות שלנו, את כולן, בעיניים מטיבות, לקחת אחריות מתוך אהבה עצמית ולהוביל את החיים למקום הרצוי, גם לאחר תקופת הטיפול.

 

מתוך ליווי ותמיכה באנשים רבים, שגילו את העוצמות שלהם, את הייעוד ואת המתנה שהם באו לתת בעולם מעצם קיומם, למדתי על שלי. הבנתי שיש בי התעקשות לראות בכל אספקט בחיים, גם הקשה והשלילי לכאורה,  גם את הצד המעצים והתומך. ברגע שהבנתי את זה לעומק והתחלתי להתנהל בעולם מתוך תפיסת העולם הזאת, נפתח עולם שלם של הבנה רחבה הרבה יותר. כאן החל תהליך ארוך של לימוד ומחקר חיצוני ופנימי מתוכו התגבשה (ומתגבשת) ההגדרה של הדבר הזה שאותו באים לשמוע ממני - שהכל קיים ונעשה 'לטובתי'.

 

עם הבהירות התעורר בי צורך עצום ללמד את הגישה והכלים הללו לכמה שיותר אנשים. התחלתי לשלב את התהליך וההבנות האלה באופן יותר ברור בקליניקה ולשלב אותם בשיעורי המדיטציה ובקבוצות ההתפתחות שאני מעביר. לאט לאט התבהר לי שזו המתנה הכי גדולה שאני יכול לתת ובעזרתו של רועי בן יוסף-כנף החלטתי להתמסר ללמד את הגישה המעצימה הזו, שקיבלה את השם 'לטובתי'.

תודה שקראתם.

 

אשמח אם תצטרפו ללימוד המעצים הזה. לימוד שלא דורש שום שינוי בחיים, מלבד ההסכמה להתבונן אחרת.

דורון אררה

ההודעה נשלחה :)

דורון אררה - טיפול הוליסטי וסדנאות

אורוות האמנים פרדס חנה

מתחם ארבע אמהות

טלפון: 054-5243360

derera@gmail.com